اخبار

بازدید مدیران ارشد بانک انصار استان از کارخانه آرد سازی کنگان

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان سیستان و بلوچستان؛غلامعلی گنجعلی مدیر کل غله استان ضمن خیر مقدم پر اهمیت دانستن این صنعت افزودند: تولید آرد در کشور ما دارای قدمت زیادی بوده و روز به روز در مسیر پیشرفت قابل توجهی قرار گرفته که باید مورد حمایت قانونی از سوی مسئولین قرار بگیرد و از ظرفیت کامل آن در جهت بهره برداری و در راستای خدمت به مردم استفاده گردد

بازدید مدیران ارشد بانک انصار استان از کارخانه آرد سازی کنگان

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان سیستان و بلوچستان؛غلامعلی گنجعلی مدیر کل غله استان ضمن خیر مقدم پر اهمیت دانستن این صنعت افزودند: تولید آرد در کشور ما دارای قدمت زیادی بوده و روز به روز در مسیر پیشرفت قابل توجهی قرار گرفته که باید مورد حمایت قانونی از سوی مسئولین قرار بگیرد و از ظرفیت کامل آن در جهت بهره برداری و در راستای خدمت به مردم استفاده گردد.

مدیر شعب بانک انصار و هیت همراه از کارخانه آرد سازی کنگان زاهدان که معتبرترین کارخانه آرد در جنوب شرق کشور است، بازدید نمودند.
پهلوان مدیر شعب بانک انصار استان هدف از این دیدار را حمایت از فعالان اقتصادی و تولیدات ملی در سال جهش تولید اعلام و اظهار داشت: نگاه بلند مدت بانک انصار ارائه خدمات و حمایت از تولید داخلی است و این دیدار در همین راستا صورت گرفته است.
مدیر شعب بانک انصار استان ضمن بازدید از کارخانه آرد کنگان زاهدان، بر حمایت از صنایع زیر ساختی کارخانجات آرد استان نیز تأکید کردند.
پهلوان در این بازدید به همراه هیات همراه خود، بررسی خدمات بانک انصار را تشریح و برای حمایت از کارخانه‌های تولیدی و صنعتی و ارائه خدمات لازم اعلام آمادگی کردند.
مدیر بانک انصار با ابراز خشنودی از پیشرفت های انجام گرفته در پروژه های توسعه ای این گروه، بر همکاری و تعامل بیشتر بین این بانک وکارخانجات آرد استان تأکید کردند.
در ادامه خدابخشی مدیر کارخانه آرد سازی اعلام کرد:کارخانه آرد کنگان زاهدان از مجموعه واحدهای تولیدی داخلی است که با مشارکت بخش خصوصی احداث و راه‌اندازی شده و برای حفظ اشتغال و تداوم تولید آن، تسهیلات سرمایه در گردش تخصیص یافته است.
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Skip to content