اخبار

تبریک مدیرعامل شرکت غله استان سیستان و بلوچستان به مناسبت عید سعید قربان – 20/5/1398

مـدیر عامل شـرکت غله و خدمـات بازرگانی منطقه 11 استـان سیستان و بلوچستـان با صـدور پیامی، فـرارسیـدن عید سعید قربان را به مردم مؤمن و متدین استان تبریک گفت.

بـه گزارش روابط عمـومـی شـرکت مهنـدس گنجعلی مـدیر عـامل شـرکت غلـه با صـدور پیـامی،فـرارسیـدن عیـد سعید قـربان،جشن شکـوفایی ایمان و یقین را به همه مسلمـانـان جهـان بالاخص مـردم مؤمن و متـدین استـان تبـریک گفـت.

متـن ایـن پیـام بـدین شـرح اسـت:

«بسـم الله الـرحمـن الـرحیـم»

عیـد قربـان، روز ثبـوت و اثبـات عشـق و تسلیـم و باشکـوهتـرین ایثـار و زیبـاترین جلـوه تعبـد در بـرابـر خـالق یکتـاست. قربان جلوه گاه رهـایی از نفس و عیـد همه ی پاکــی هـاست. این روز،روز کمـال و تجلـی گـاه بندگی است. عیـد قـربان عیـد سرسپردگی و بنـدگی و رها شـدن از خویش و به خدا پیوستن است؛ آنجا که انسان در عرفـات به شناخت می رسد و در مشعر به شعور الهـی و در منـا،رهایی از تعلقات دنیوی و رسیدن به عشق و قـرب الهـی را آرزو می کنـد.

اینجـانب فـرارسیـدن عیـد سعیـد قربـان، جشن شکوفـایی ایمـان و یقین را به همه مسلمانـان جهان بالاخص مـردم مـؤمن و متـدین استـان تبـریک عرض نموده، از پیشگاه با عظمت پـروردگار بی همتا،سعـادت،سلامتـی و رستگاری را برای همگان و اقتـدار و سربلندی روزافـزون را برای ایـران اسلامی در سـایه وحدت و همـدلی مسـألت مـی نمـایـم.

غلامعلی گنجعلی

عضـو هیات مدیره و مـدیرعامل

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Skip to content