اخبار

تجلیل از حسابداران و حوزه مالی با حضور مدیرعامل محترم و عضوهیت مدیره – 15/9/1397

آذر هر سال روز حسابدار در ایران است. به همین مناسبت در سالن کنفرانس شرکت جلسه تجلیل از حسابداران و حوزه مالی با حضور مدیرعامل محترم و عضوهیت مدیره و کارکنان حوزه مالی برگزار و با اهدای یادبود ولوح تقدیربه پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه11غلامعلی گنجعلی مدیرعامل شرکت ابتدای سخن خویش را با اشاره به بخشی از سوگندنامه حسابداران شروع کرد و گفت: “سوگند یاد می‌کنم که مسئولیت حرفه‌ای خویش را بر منافع شخصی و منافع اشخاص ثالث ترجیح دهم.و افزودند: انتظاری که بنده دارم ازهمکاران محترم خوبم در حوزه مالی علاوه بر تعهد اداری وجدان بیدار داشته باشید.

گنجعلی ضمن تبریک این روز به حسابداران مالی گفت: مهم‌ترین جایگاهی که می‌تواند چراغ راه این شرکت باشد،بخش مالی است. اگر حسابداری دقیق و سالم نداشته باشیم موفق نمی‌شویم. حسابدار است که می‌تواند امین مدیرعامل واعضای هیت مدیره باشد.

وی خطاب به حسابداران گفت: شما تنها،کارمند نیستید بلکه مشاور و حامی همه کسانی هستیدکه دراین شرکت کار می‌کنند. کار شما کاریست بسیار سنگین و سخت. امیدوارم با تشکیل این جلسات و بیان کردن مسائل و موضوعات روز بتوانیم مشکلات اداره را مرتفع کنیم.

ایشان تصریح کرد: امروز هرکدام از ما در هر جایگاهی که هستیم به عنوان همکارباید نگاه ها و دیدگاه ها نزدیک هم باشد و از حقوق همدیگر دفاع کنیم و اجازه ندهیم تا کسی از خارج مجموعه به موضوعات داخلی نفوض و پریشانی خاطر ایجاد کند.

در پایان با اشاره به رازداری حسابداران در همه امور و مالی، تاکیدکرد: حسابدار از تمامی رازهای مالی شرکت خبردار است، پس می‌تواند جلوی تخلفات را بگیرد.

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Skip to content