اخبار

دیدار مردمی مدیرعامل شرکت غله استان در نماز جمعه مصلای زاهدان – 19/5/1398

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه11 استان سیستان و بلوچستان؛ مهندس غلامعلی گنجعلی در محل میز خدمت نهضت مطالبه گری نماز جمعه حاضر و به سوالات و ابهامات مردم شریف سیستان و بلوچستانی پاسخ داد.

در این جلسه که قبل از برپایی فریضه نماز جمعه بود سوالاتی در خصوص چگونگی تهیه و ورود گندم به استان و تحویل به کارخانجات آرد سازی و خبازی ها و قیمت بحث شد که مهندس گنجعلی گفت: امسال با کاهش خرید گندم از سوی کشاورزان روبرو هستیم اما جای نگرانی نیست و از سوی دولت تدابیری اندیشده شده تا گندم مصرفی استان از طریق ریل،دریا و جاده از سایر استانها وارد و کاستی گندم جهت آرد استان جبران گردد.

در ادامه گنجعلی با اشاره و تأکید بر نحوه صحیح مصرف نان افزود: اصلی ترین موضوع در نان سبوس دار بودن آرد است که بنا به خواص درمانی از مصرف آن غافل نشوید. نان هرچه تیره تر باشد درصد سبوس بیشتری دارد.

در پایان مدیرعامل شرگت غله استان اظهار داشت: قیمت نان که در حال حاظر در دسترس شهروندان عزیز می باشد صد درصد یارانه ای میباشد لذا از همه هم استانی ها این خواهش را دارم تا در مصرف نان صرفه جویی و از خرید بی رویه و ذخیره نامناسب آن جلوگیری نمایند.

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Skip to content