صفحه اصلی | شکایاتدرباره ما | ارتباط با ما | انگلیسی                                                                   تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی

آرشیو خبری


                                                                                                                                   5/2/1398روح الله بصیری نیا دوچرخه سوار ایرانی حامل پیام شهدا و پرچم مزین به تصاویر شهدای دفاع مقدس و متبرک به حرم حضرت اباعبدالله الحسین (ع) پس از ورود به زاهدان با مدیرعامل ، مدیران ستادی و پرسنل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه۱۱ دیدار کرد.


 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه۱۱ استان سیستان و بلوچستان؛ طبق هماهنگی انجام گرفته و پس از ورود این ورزشکار دوچرخه سوار، نشست صمیمی با حضور مدیرعامل ، مدیران ستادی و پرسنل در نماز خانه شرکت همراه با برگزاری زیارت عاشورا برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در ابتدای این نشست بصیری نیا خاطراتی از سفرهای خود و عکس العمل های خانواده معظم شهداء را برای حضار نقل کردند و از اهداف خود در خصوص این سفر ورزشی، معنوی و فرهنگی مطالبی را بیان نمودند.

سپس مهندس غلامعلی گنجعلی مدیرعامل شرکت غله استان با تجلیل از اقدام فرهنگی و ورزشی این ورزشکار، گفت: شما حامل پیام بسیار ارزنده و ثمربخش در این راستا می باشید که باعث زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم در بین مردم عزیز خواهد بود.

مهندس گنجعلی در ادامه ضمن تجلیل از مقام و منزلت شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس و صبر و بردباری خانواده های آنان، امنیت و آسایش را مدیون خون پاک این عزیزان دانست و بر این مهم که شهداء زنده و نظاره گر اعمال ما هستند تأکید داشت، ایشان از تلاش این ورزشکار عزیز در اشاعه فرهنگ بهینه سازی مصرف انرژی که موضوع بسیار مهم و قابل تأکید تمام مسئولین بالاخص مقام معظم رهبری مدظله العالی می باشد نیز سپاسگزاری کرد.

بصیری نیا دوچرخه سوار و عضو کمیته ایرانگردی و جهانگردی فدراسیون دوچرخه سواری ایران نیز با قدردانی از میهمان نوازی مردمان استان سیستان و بلوچستان گفت: با هدف زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، تجلیل از ایثارگری و جان فشانی های خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان دوران دفاع مقدس و به عشق حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و ائمه اطهار (ع) و توسل به حضرت ولی عصر (ع) و همچنین اشاعه فرهنگ بهینه سازی مصرف انرژی و سوخت رکاب می زنم .

شایان ذکر است ایشان سفر خود را از تهران به سمت کربلای معلی آغاز کرد و در بازگشت از عتبات عالیات پس عبور از استان های مختلف وارد شهر کریمه اهل بیت فاطمه معصومه (س) و استان خراسان رضوی حرم مطهر علی بن موسی الرضا (ع) و از خراسان جنوبی وارد استان سیستان و بلوچستان شدند ودر ادامه پس از خروج این استان به سمت استان خوزستان رکاب خواهند زد.

وی ضمن تشکر از مهمانوازی گرم مردم شریف استان سیستان و بلوچستان از مدیرعامل و کارکنان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه۱۱ به نمایندگی از کلیه هم استانی ها با اهداء لوح سپاس ، قدردانی کرد.

در پایان این نشست ، مهندس گنجعلی با اهداء لوح تقدیر بار دیگر از این حرکت ارزنده فرهنگی و ورزشی قدرانی نمود و از درگاه خداوند برای این عزیز و دیگر تلاشگران این عرصه سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت کرد.

 تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات : شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران : 84398-021

 

Website Powered By Noujan.net