صفحه اصلی | شکایاتدرباره ما | ارتباط با ما | انگلیسی                                                                   تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی

آرشیو خبری


                                                                                                                                   20/3/1398نانوایی های سنتی با رعایت قوانین می توانند به کار خود ادامه دهند.


گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه11 استان سیستان و بلوچستان به نقل از صدا سیما؛
این افراد در نشستی با مسئولان دفاتر نمایندگان شهر زاهدان در مجلس شورای اسلامی و انتخاب افرادی به عنوان نماینده این گروه از نانواییان، خواستار ایجاد اتحادیه ی خبازان سنتی پز همچون برخی نقاط دیگر در کشور شدند.
 در پیگیری این موضوع دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: نانوایی های سنتی با رعایت قوانین می توانند به کار خود ادامه دهند. 
موحدی راد افزود: تمام نانوایی‌هایی که قصد دارند کار پخت نان سنتی را برعهده بگیرند، باید تحت نظارت اتحادیه باشند و نکات بهداشتی را رعایت و کار قیمت گذاری از سوی سازمان تعزیرات حکومتی انجام شود. 
وی در خصوص پیشنهاد ایجاد اتحادیه خبازان سنتی پز گفت: این امکان وجود ندارد که برای نان سنتی صنف جداگانه ای در نظر بگیریم و این مورد باید از سوی نهادهای حکومتی در دستور کار قرار بگیرد. 
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان در ادامه افزود: دادستانی زاهدان آمادگی دارد تا در نشست با مسئولان اتحادیه خبازان و گروهی از نمایندگان پخت نان سنتی، مصوبات را اعلام کند تا مشکل خبازان پخت نان سنتی برطرف شود.

 تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات : شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران : 84398-021

 

Website Powered By Noujan.net