صفحه اصلی | شکایاتدرباره ما | ارتباط با ما | انگلیسی                                                                   تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی

آرشیو خبری


                                                                                                                                   17/2/1398شَهرُ رَمَضان اَلَذی اُنزِلَ فیهِ القُرآن


به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه۱۱ استان سیستان و بلوچستان؛ جلسه محفل اُنس با قرآن کریم در روز سه شنبه ۹۸٫۲٫۱۷ به مناسبت ماه مبارک رمضان، در نمازخانه شرکت برگزار شد.

مهندس غلامعلی گنجعلی مدیرعامل شرکت غله استان در خصوص این جلسه که در راستای اعتلای فرهنگ قرآن کریم و بهره‌گیری از برکات ماه مبارک رمضان برگزار گردید بیان کرد: لزوم خواندن صحیح و  تَدَبُّر در قرآن و آسان معرفی کردن یادگیری ، بکار گیری آن در زندگی و عمل به رهنمون های قرآنی باید سرلوحه زندگی و امورات جامعه مان قرار گیرد.

ایشان افزود: با لطف و عنایت خداوند منان و هماهنگی های دبیر ستاد اقامه نماز و امور فرهنگی هر روز صبح یک جزء از قرآن کریم در نمازخانه شرکت تلاوت می شود امید است که مورد استقبال همکاران قرار گیرد.

مهندس گنجعلی ختم جلسه را با حدیثی به نقل از شیخ صدوق در کتاب معانی الاخبار و امالی به سندش از امام باقر (علیه السلام) روایت کرده که فرمودند: لِکُلِّ شَیءِ رَبیع و رَبیعُ القرآن شَهرُ رَمَضان. هر چیزی را بهاری است و بهار قرآن ماه رمضان است ، به پایان رساند.

 تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات : شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران : 84398-021

 

Website Powered By Noujan.net