صفحه اصلی | شکایاتدرباره ما | ارتباط با ما | انگلیسی                                                                   تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی

آرشیو خبری


                                                                                                                                   13/7/1398بازدید مدیران ستادی استان از انبارهای غله در چابهار


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان سیستان و بلوچستان؛ در جریان این بازدید مدیرکل غله استان گفت: آینده منطقه کاملاً روشن و مشخص است و بخصوص بعد از موفقیت کشورمان در دسیابی برای سرمایه گزاری بیش از گذشته آماده است که قطعاً با اقبال سرمایه گذاران خارجی و کار آفرینان داخلی مواجه خواهد شد.

مهندس گنجعلی با بیان اینکه چابهار یکی از سرزمینهای بکر و بسیار با اهمیت و استراتژیک است گفت: این منطقه دروازه ورود ایران به آبهای آزاد است و دولت آینده آن را بزرگ دیده و ما باید به بزرگی نگاه دولت زمینه را برای حضوری اثر گزار در این منطقه فراهم کنیم.

ایشان در بخش دیگری از سخنان اش از تجهیز و بهره برداری انبارهای طریق القدس با ظرفیت 300هزار تن تا پایان امسال خبر داد و گفت: برای پشتیبانی از کالاهای ورودی به بندر چابهار همچنین انبارهای غله در داخل شهر را نیز با کیفیت مناسب به چرخه بهره برداری وارد خواهیم کرد.

در پایان توضیح داد: انبارهای غله چابهار ظرفیت ذخیره 120هزار تن را دارند و سیستان و بلوچستان می تواند از این نظر قطب غله و بخصوص کالاهای اساسی مورد نیاز کشور باشد.

 تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات : شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران : 84398-021

 

Website Powered By Noujan.net