صفحه اصلی | شکایاتدرباره ما | ارتباط با ما | انگلیسی                                                                   تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی

آرشیو خبری


                                                                                                                                   29/1/1398ضرورت همراهی بخش خصوصی زنجیره‌ی گندم، آرد و نان با برنامه‌های دولت


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، یزدان سیف در نخستین نشست سال ۱۳۹۸ با بخش خصوصی در زنجیره گندم،‌ آرد و نان گفت: تصمیمات خوبی در خصوص قیمت گندم نانوایی‌های آزادپز اتخاذ شده و همه باید تلاش کنیم تا آزادپزها بر طبق روال قبل فعالیت کرده و به مفهوم واقعی واحدهای آزادپز داشته باشیم.

وی افزود: برای نوسازی و بازسازی واحدهای نانوایی با همکاری بانک سپه برای پرداخت تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی تفاهم‌نامه داشته‌ایم که برخی واحدها این تسهیلات را دریافت کرده و نسبت به بهسازی و نوسازی اقدام کرده‌اند و لازم است این اقدامات تداوم داشته شود.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با اشاره به شرایط کنونی تحریم و سیل کشور به رؤسای اتحادیه‌ها، اصناف و کانون زنجیره‌ی ‌گندم آرد و نان کشور توصیه کرد تا سلامت در کار را در دستور برنامه‌های خود قرار دهند و با انجام نظارت‌ها، کنترل‌های لازم را داشته باشند و از طریق گفتگو اعضای خود را هوشیار کنند.

وی ادامه داد: در زنجیره گندم برای استقرار نظامات فروش گندم و آرد (سامانه‌های فروش) تلاش شود.

سیف با بیان ضرورت کمک‌رسانی بیشتر و سازمان‌ یافته به مناطق آسیب‌دیده از سیل، خاطرنشان کرد: وظیفه مدیریت بحران انجام به موقع اقدامات و پیش‌بینی‌ها، قبل از آغاز بحران برای کاستن از خسارات‌ است که این کار در استان خوزستان با تأمین به‌موقع سوخت و آب واحد تولید نان صنعتی تک نان انجام شد تا با شروع سیل مشکلات دیگر به مشکل سیل افزوده نشود.

گفتنی است‎‎؛ ‌در این نشست روسای اتحادیه‌ها، انجمن‌ها و کانون زنجیره گندم آرد و نان به بیان اقدامات خود شامل تهیه و تأمین انواع نان و ماکارونی و لوازم مورد نیاز پتو و... پرداختند و برای بازسازی مناطق سیل‌زده و ارائه کمک‌های بیشتر و سازمان یافته اعلام آمادگی کردند.

 تلفن حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات : شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران : 84398-021

 

Website Powered By Noujan.net